Hvordan kan vi hjælpe dig?

VillaVilla er en dansk-ejet formidler af store sommerhuse med pool og aktiviteter.

Hos os får I personlig service med fokus på jeres behov og ønsker.
 
Vi gør alt for, at I som gæster føler jer trygge og godt tilpas, både når I bestiller og under jeres ophold. Vi er her for at sikre, at jeres ferie bliver uforglemmelig.
 
Du kan finde mere information omkring vores servicekoncept her.
 

VillaVilla er en e-mærket netbutik. Når du handler på e-mærkede netbutikker har du altid adgang til e-mærkets gratis sagsbehandling.

Medarbejdere hos VillaVilla

​​Holdet bag VillaVilla består af 13 medarbejdere. Lær os bedre at kende nedenfor, så ved du, hvem du snakker med, når du ringer eller skriver herind!

Adresse
VillaVilla
Livøvej 2A
8800 Viborg
 
CVR: 31347904
 
Telefon
+45 87 25 71 65 
 
Mail
mail@villavilla.com
Vi besvarer mails indenfor 24 timer i hverdagene.
 
Kontorets åbningstider
Mandag – torsdag 8-16
Fredag 8 – 15
Lørdag, søn og helligdage lukket

Ferierådgivere

Lone

Lone er vild med Nordjylland og naturoplevelser
lone@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere

Norma

Idémager fra Tyskland
norma@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere
Laura fra VillaVilla

Laura

Multimotionist med en forkærlighed til nordjylland
lauran@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere
Tobias fra VillaVilla

Tobias

Tobias har stor interesse for sport, herunder blandt andet fodbold og håndbold
tobias@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere
Laura fra VillaVilla

Laura

Laura elsker sommerhushygge med familien
laura@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere
Sissel fra VillaVilla

Sissel

Sissel elsker at være aktiv, men også afslapning i sommerhus
sissel@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere

Husejerrådgivere

Sanne fra VillaVilla

Sanne

Kæledyrsekspert med interesse for Sverige
sanne@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 22 63
Se mere
Ditte fra VillaVilla

Ditte

Sønderjyde med forkærlighed for dyreparker
ditte@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 11 49
Se mere

Serviceteam

Steen

Steen kender alt til VillaVillas tyske huse og elsker lystfiskeri samt aktiviteter til vands
steen@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 22 16
Se mere

Jacob

VillaVillas teambuilding-planlægger, og særligt tilknyttet til Fyn, øerne og Nordsjælland
jacob@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 22 80
Se mere
Susanne fra VillaVilla

Susanne

Susanne har masser af erfaring indenfor branchen og en forkærlighed for heste
susanne@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere

Drift- og marketingteam

Heidi

Heidi har en forkærlighed for Lolland, Falster og Møn
heidi@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 22 61
Se mere

Kathrine

Vestjyde med interesse for bæredygtighed og brætspil.
kathrine@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 22 62
Se mere
Kamilla fra VillaVilla

Kamilla

Østjyde med interesse for bæredygtighed samt gastronomi
kamilla@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 61 87
Se mere

Therese

Therese elsker hygge og traditioner
therese@villavilla.com
Direkte tlf. 32 25 22 36
Se mere
Anna fra VillaVilla

Anna

Anna holder af at være kreativ og aktiv
anna@villavilla.com
Tlf. 87 25 71 65
Se mere